Software Development Services

 
The world is shifting toward cloud solutions, and NIX is looking for an experienced Cloud Application Engineer for one of our cloud projects.
 
Наш ідеальний кандидат - досвідчений Бізнес-аналітик, що спеціалізується на інженерії вимог до розробки ПО та системному аналізі. Наш кандидат є самовмотивованим, ефективно виконює задачі в мульти-таскінговому середовищі, має жадобу до вдосконалення своїх навичок та отримання знань в нових бізнес-доменах.
 
Запрошуємо DevOps Engineer з практичним досвідом адміністрування Linux/UNIX та Windows-систем у великий, амбітний IT-проєкт. 
 
Запрошуємо копірайтера приєднатися до дружньої команди Маркетингу в NIX. Ти наш ідеальний контент райтер, якщо маєш досвід у сфері копірайтингу більше 3-х років, а твоя письмова англійська не нижче Upper-Intermediate.
 
We are expanding our team and are looking for talented Middle/Senior Automation QA Engineers to participate in cool and tech-savvy projects in various domains. We need specialists who are ready to develop themselves and contribute to community development.
 
NIX шукає людину з аналітичним складом розуму, яка приєднається до нашої команди в дружньому відділі аналітиків. Ти будеш брати участь у пошуку ідей та інсайтів, дослідженні та обробці великих обсягів даних, взаємодії з користувачами, бізнес-аналізі нових запитів, а також матимеш змогу реалізувати свої лідерські здібності.
 
Ми шукаємо кмітливого ML Engineer-а на цікавий проект з рекламного домену, пов'язаний з аналізом даних різних сторін із платформи пропозиції (SSP) та оптимізацією стратегії торгів у реальному часі (RTB) на основі систем з машинним керуванням. Якщо тобі цікава така тематика – читай далі :)
 
We are looking for a creative brand manager (or brand strategist) for the multinational brand NIX United.  Important - we are not looking for an Employee Brand Manager.  Instead, we are looking for a professional who will develop our company's product (Product Brand Manager/Strategist). The product is the services we provide to our customers. Our clients are international companies (medium and large businesses).  The brand manager’s duties (brand strategist) will include promotion of the company's products, the target audience research (how, where and when we need to communicate), and development of a system of activities to promote the brand in global markets.  
 
У зв`язку із розширенням команди, відділ Business Development Ніксів запрошує до своїх лав Lead Generation Researcher. 
 
У тебе є досвід управління проєктами та людьми, ти розумієш, як можна підтримувати репутацію бренду та блискуче виходиш зі складних ситуацій? Якщо в тебе є базові знання Digital Marketing, то нам точно потрібно зустрітися!
 
Ти добре знаєшся на тому, як влаштована пошукова видача і в тебе є ідеї, як її оптимізувати? Вмієш просунути потрібне та витіснити зайве? Використовуй свої знання в крутих проєктах і зростай як професіонал разом з нами!
 
Якщо ти вмієш складати найгарніші контент-плани, знаєш, як зацікавити аудиторію та володієш усіма інструментами для досягнення кращого результату — ми знайдемо спільну мову! Наші круті проєкти допоможуть розкрити твій потенціал ;).
 
Запрошуємо долучитися до команди PR Department NIX. Читай умови вакансії та надсилай резюме — із нетерпінням чекаємо на зустріч ;)
 
Запрошуємо долучитися до команди PR Department NIX. Читай умови вакансії та надсилай резюме — із нетерпінням чекаємо на зустріч ;).
Нові вакансії, актуальні програми навчання і свіжі новини з життя команди NIX на нашій сторінці Facebook. Підписуйся і завжди будь на зв'язку з NIX! Дякую, більше не показувати