Футбольний фінал IT-ліги 4.0

7 Липня 2011

Футбольный финал IT-лиги 4.0

У фінальному матчі нашим суперником стала команда GraceHoppers. Дійшовши до фінальної частини турніру і обігравши кілька сильних команд, жодного разу не залишивши поле переможеними, ми з бойовим настроєм йшли на гру. На початку матчу ми впевнено захищалися, небезпечно контратакували, мали кілька непоганих моментів, щоб відкрити рахунок. Проте більше пощастило нашим суперникам. На 10-й хвилині наші захисники втратили біля своїх воріт нападаючого Grace, а він таких помилок не прощає – рахунок 0:1. Відкривши рахунок, “коники” пішли в оборону, а ми розпочали атаку. М’яч довго тримався у нас, але створити небезпечну ситуацію біля воріт суперників не виходило. У середині першого тайму обрізка в центрі поля призвела до виходу віч-на-віч і ще одному голу в наші ворота.

Дві помилки в обороні наприкінці першого тайму призвели ще до двох пропущених м’ячів. 0:4. Після серйозної розмови в перерві була спроба відігратися на початку другого тайму. Але пропустивши два голи на контратаках, команда почала грати інакше. На поле пішов відкритий футбол: виходи три в одного на одну браму змінювалися виходами на другу браму. Різниця була лише в тому, що суперникам вдавалося продавати свої моменти, а нам ні. Підсумковий рахунок не відображає реального підходу сил.

У турнірі IT-ліга IV наша команда показала свій найкращий результат за всі три роки участі в IT-лізі. Вперше ми стали іншими призерами та здобули Кубок за друге місце, почесні грамоти та медалі. Гравці команди Богдан Орєховський та Володимир Клименко були визнані найкращими гравцями турніру в окремих номінаціях та удостоєні індивідуальних призів як найкращий воротар та найкращий гравець четвертого сезону IT-Ліги. Маючи на старті рейтинг 5-ої-6-ої команди турніру, «НІКС» зуміла на шляху до фіналу здобути цілу низку перемог над сильними та принциповими суперниками. Двічі в груповій частині турніру ми виграли у команди «Ciklum» з рахунком 5-3 та 3-2 (за складом «Ciklum» вважався одним з основних фаворитів IT-ліги IV; за підсумками турніру команда посіла 3-е місце), у чвертьфіналі НІКС здобули перемогу над «GlobalLogic» з рахунком 5-2 (програючи по ходу гри – 1-2; за підсумками турніру команда «GlobalLogic» посіла 5-е місце), у півфіналі у найважчій боротьбі у додатковий час обіграний «CS-2» з рахунком 1-0 (за підсумками турніру «СS-2» посіла 4 місце). Результати кажуть самі за себе – «легких» та «прогулянкових» матчів не було. Проти НДКС грали кваліфіковані, мотивовані, добре організовані, технічно та тактично грамотні команди. Треба віддати належне нашій команді та її тренеру, які разом зуміли подолати всі перешкоди на шляху до фіналу.

Можна багато міркувати над результатом, вигадувати виправдання, шукати винних і «ганяти відьом», але не можна не визнати очевидні факти: минулий сезон пройшов вдало, результат хороший, але роботи команді та її тренеру належить ще дуже багато. На матчі команда довела всім, що може відстоювати честь своєї сім’ї у будь-якій ситуації, а вболівальники – підтримувати та любити команду незалежно від результату. На нагородженні вболівальники дивилися на своїх футболістів як на героїв, фотографувалися, просили підписати футбольний NIX-журнал про команду. Хочемо подякувати Grace Hoppers за те, що показали нашій команді, над чим їм потрібно працювати. Хочеться вірити, що ця гра стане гарним уроком для НІКСів і стане трампліном для подальших досягнень. Незважаючи на результат, ми пишаємося нашою командою, любимо вас і підтримуватимемо вас надалі!