Software Development Services

Початок спiвпрацi

Відправка резюме
1. Відправка резюме

Помітивши, що у NIX Solutions видкрили цікаву для тебе вакансію, не зволікай та одразу заповни заявку на нашому сайті, вказавши цікаву для тебе вакансію або навчальний проект.

Обробка резюме
2. Обробка резюме

Наш HP-фахівець уважно вивчить твоє резюме, у разі необхідності вийде з тобою на зв'язок, уточнить важливі нюанси, після чого передасть його на розгляд експертів компанії. Отримавши задовільну відповідь експертів, HR-фахівець запросить тебе у офіс на тестування або надішле тестові завдання додому - у залежності від специфіки твоєї професії.

Тестування
3. Тестування

Наше тестування складається з:

  • Практичних та теоретичних завдань;
  • Оцінки знання англійської мови - кожна вакансія NIX Solutions припускає певний рівень володіння англійською мовою, від читання технічної документації до Advanced;
  • Психологічного тестування - ми цінуемо теплу, сімейну атмосферу у нашій компанії та прагнемо того, щоб кожному новенькому було тут також комфортно, як і нам.

Кваліфіковані експерти NIX Solutions роздивляться твої відповіді та дадуть фідбек нашому HR-фахівцю.

Запрошення на співбесіду
4. Запрошення на співбесіду

Отримавши фідбек від експертів, з тобою вийде на зв'язок HR-фахівець NIX Solutions. Якщо твої знання, навички та досвід, вказані у резюме, відповідають вимогам експертів, наш HR-фахівець запросить тебе на співбесіду.

Співбесіда
5. Співбесіда

На співбесіді у нашій компанії тебе чекае:

  • Виконання тестогово завдання - у тому випадку якщо ти не проходив тестування раніше;
  • Практична перевірка знання розмовної англійської мови;
  • Спілкування з експертом та лідером проекту/напрямку, протягом якого ви обговорите результати твого тестування. Таким чином, у тебе буде можливість познайомитись из потенційним керівником проекту та задати йому усі питання які тебе цікавлять;
  • Розмова з психологом;
  • Співбесіда з керівником компанії (необов'язково). У залежності від характеру посади, яку ти вказав у своєму резюме, з тобою може побажати познайомитися один з керівників NIX Solutions.
Обробка результатів співбесіди
6. Обробка результатів співбесіди

HR-фахівець та експерти компанії обмінюються своїми враженнями від співбесіди та обговорять, якій вакансії відповідають твої знання та досвід.
Як правило, відповідь ти зможешь отримати вже на співбесіді. Тим не менш, через умови деяких наших проектів процесс прийняття рішення може продовжитися 1-2 дні.

Прийом на роботу
7. Прийом на роботу

Вітаємо, ти відмінно виявив свої кращі якості, і ми раді привітати тебе у нашій дружній команді!

Наші контакти:

Нові вакансії, актуальні програми навчання і свіжі новини з життя команди NIX на нашій сторінці Facebook. Підписуйся і завжди будь на зв'язку з NIX! Дякую, більше не показувати