Software Development Services

 
Ми шукаємо досвідченого Full-stack розробника для участі у веб-проєкті. Місія проєкту полягає в підтримці рішень SaaS у сфері фінансування нерухомості, роблячи його доступним і простим. Як досвідчений Full-stack developer, ви долучитесь до однієї з наших крос-функціональних команд, і разом з розробниками та керівництвом ви допомогатиме зрозуміти потреби клієнтів і пропонуватимете творчі ідеї для різних типів інтерфейсних і бекендових рішень. Якщо у вас є пристрасть до технологій, увага до деталей та орієнтація на рішення, продовжуйте читати!
 
Ми шукаємо досвідченого  full-stack розробника для роботи над проєктом від британської фінтех компанії. Ця фінансово-інвестиційна компанія була заснована в 2000 році. Сьогодні вона активно працює над оптимізацією бізнес-процесів і надає фінансові послуги з новітніми технологічними рішеннями. Ми шукаємо високомотивованого, амбітного спеціаліста, який готовий стати частиною нашої виняткової команди.
 
NIX  is seeking a talented Full-stack Developer to join the team.
Нові вакансії, актуальні програми навчання і свіжі новини з життя команди NIX на нашій сторінці Facebook. Підписуйся і завжди будь на зв'язку з NIX! Дякую, більше не показувати