NIX Solutions 5 – 3 EPAM

28 Березня 2012

На відміну від нашого першого суперника, хлопці з EPAMа були нашими дуже старими знайомими: в останніх трьох Лігах жереб нас не зводив, а про «товарняку» півторарічної давності (ми тоді впевнено виграли з великим рахунком) забули навіть деякі з наших ветеранів.
Тому про цього суперника нам було відомо зовсім нічого, за винятком того, що в минулому турі він обіграв з мінімальним рахунком фіналіста Beta-Cup IT-Ліги-V і виходив на поле так само, як і наша дружина, в ролі одного з лідерів групи “D”.

Перший тайм

Початок першого тайму практично повністю повторив старт першої гри: не встигли «НІКСи» розвести з центру поля, як перша ж атака суперників увінчалася взяттям наших воріт. Захисник дозволив пробити гравцю EPAM’а, а Микола Шевченко не встиг згрупуватися та пустив м’яч під собою між колінами. Після цього наші хлопці відразу ж спробували заволодіти ініціативою, але суперник не збирався відсиджуватися в обороні: після пари наших атак був гострий випад від гравців EPAM’а, але наш воротар, що грамотно вийшов з воріт, змусив нападника «синіх» (саме такого кольору форму вибрали наші суперники) пробити повз із вигідної позиції. Ще за кілька хвилин був небезпечний простріл на дальню штангу наших воріт, який, на щастя, замкнути виявилося нікому. Тут наші футболісти вирішили, що настав час братися за справу всерйоз і порадувати наших уболівальників, яких, до речі, набралося півтора десятка. Женя Шеїн стартанув з м’ячем з центру поля, продавив двох «епамівців», віддав пас на Антона Куща, а той віддав зрячу передачу повз воротаря на 6 метрів на захисника капітана, що випередив, який, як відомо оччччень рідко маже з такої відстані по порожніх воротах. Як наслідок – 1-1. Не встиг суперник розвести з центру поля, як наші хлопці заробляють право на аут і відмінну можливість відзначитись упускає Женя Скубач. Проте наступна атака знову змушує скандувати нашу торсиду «НІКСи – молодці!»: Антон Кущ віддає пас на Вову Сенченка, той витягує воротаря на себе і повертає м’яч вивіреним пасом Тоші, який з півметра вбиває його в сітку воріт суперника.

Другий тайм

Цього разу обидві команди в перерві провели заміну воротарів, і на поле у ​​НІКСів вийшов Вова Клименко. З перших хвилин НІКСи пішли вперед, але відзначитися не вдалося. Зате у своїй першій же атаці суперник засмучує наших уболівальників: Женя Скубач втрачає м’яч на чужій половині поля, слідує повз двох наших захисників і нападник EPAM’а, який вийшов 1 на 1, пробиває Ірокеза. У наступній атаці суперник запускає м’яч «парашутиком» у нашу штрафну, але Вова Клименко впевнено грає на виході. Ще через пару хвилин жовте світло перед собою бачить Артем Маленкін, який сигналізує про те, що матч із CLOSE-KNIT Team’ом йому доведеться дивитися з трибун. А ще за кілька хвилин суперник порівнює рахунок! Один із нападників суперника продавлює двох наших захисників і віддає м’яч на 6 метрів, де Женя Шеїн не встигає накрити того, хто б’є. Але цей гол, здавалося, лише спонукав хлопців. Знову наша команда заробляє штрафний, вдало його розігрує, але в останній момент м’яч виноситься захисниками суперника. Пару ударів припадає повз ворота. Суперник також контратакує, але наш воротар №1 упевнено відводить загрозу від своїх володінь. А через кілька хвилин капітан отримує м’яч на лівому фланзі поряд зі штрафною суперника, зміщується в центр і завдає неперевершеного удару, але в перекладину! Проте Женя Скубач вирішує, що настав час виправити свою помилку, що призвела до другого взяття наших воріт, і на добиванні грає найквапливіше, забиваючи четвертий гол у матчі та відкриваючи особистий рахунок забитим м’ячам у команді «NIX Solutions». Суперник, намагаючись відігратися, кілька разів б’є із середньої дистанції, але Вова Клименко грає чітко та впевнено, як на тренуванні. За кілька хвилин Бодя Орєховський встигає на простріл капітана, але примудряється з півметра не замкнути передачу. А ще за кілька хвилин Жека Шеїн добуває м’яч на чужій половині поля, перехопивши передачу суперника, і зміщується ліворуч. Воротар суперника з першим ударом справляється, але повторний удар Євгена змушує EPAM капітулювати перед біло-зеленою дружиною вп’яте.

Післямова

Перший тайм

Другий тайм

Післямова

Нехай ще не все виходить на полі, але дві перемоги є дві перемоги! З шістьма очками футбольна дружина NIX Solutions одноосібно вийшла на перше місце у групі… Ось спробуйте тепер її звідти зігнати!