Software Development Services

Прийом на курси навчання

Для того, щоб потрапити на навчання в нашу компанію і в майбутньому успішно замістити вакансію, тобі необхідно спершу заповнити резюме на нашому сайті, обрав відкритий повчальний проект, який тебе цікавить.

З тим, які повчальні проекти у нас існують, ти можеш ознайомитися тут.

Після того, як ти вишлеш нам заповнене резюме, менеджер Учбового центру зв’яжеться з тобою і призначить дату і час тестування в офісі компанії.

Тобі варто освіжити усі свої знання і як слід підготуватися, адже надалі тебе чекає декілька етапів:

тестування
1. тестування

Тобі необхідно пройти тестування на онлайн-платформі NIX. Посилання на неї ти отримаєш після того, як залишиш заявку на навчання.
Тестове завдання включає себе перевірку теоретичних і практичних навичок по вибраному тобою напряму. Зі списком вимог до кожного напряму навчання ти можеш ознайомитися тут

Обробка результатів
2. Обробка результатів

Твою тестову роботу розглянуть технічні експерти нашої компанії. Менеджер Учбового центру дасть тобі зворотний зв'язок за результатами виконання тестового завдання впродовж двох тижнів після тестування.

Співбесіда з менеджером Учбового центру і експертом
3. Співбесіда з менеджером Учбового центру і експертом

Якщо ти успішно впораєшся з тестуванням, ми запросимо тебе на усну співбесіду з експертом компанії і психологом Учбового центру. Для нас важливий не лише рівень твоїх знань, але і те, наскільки комфортно тобі вчитиметься в одній групі з іншими учасниками навчання. У кожної команди в нашій компанії є свої звички і традиції - співбесіда з психологом покаже, в якій команді тобі буде найзатишніше.

Навчальний проект
4. Навчальний проект

Успішно пройшовши співбесіду з експертом і психологом, ти отримаєш запрошення на навчання.
Кожен навчальний проект припускає свій графік зайняття, з яким ти можеш ознайомитися тут.
Під чуйним керівництвом наших експертів ти отримаєш теоретичні і практичні навички, достатні для заміщення вакансій в компанії.
У кінці навчання проводиться письмове тестування, за результатами виконання якого оцінюється твій рівень знань, отриманих тобою під час навчання.

Співбесіда з HR- менеджером і експертом
5. Співбесіда з HR- менеджером і експертом

Якщо ти успішно справляєшся з тестовим завданням у кінці навчання, ми пропонуємо тобі пройти співбесіду на вакансію з технічним експертом і HR менеджером. Ця співбесіда потрібна, оскільки надалі тебе чекають справжні завдання у рамках роботи над справжніми проектами. Ці завдання тобі належить вирішувати в колективі, з яким ти працюватимеш довгий час. Нам важливо, щоб ти працював максимально ефективно, тому особливу увагу ми приділяємо тому, в якій команді тобі буде найкомфортніше.

Старт співпраці
6. Старт співпраці

Якщо рівень твоїх знань відповідає вимогам, пред'явленим до вакансії, ми пропонуємо тобі стати одним з нас.

Контакти центру навчання:

Нові вакансії, актуальні програми навчання і свіжі новини з життя команди NIX на нашій сторінці Facebook. Підписуйся і завжди будь на зв'язку з NIX! Дякую, більше не показувати