Умови праці

Почувай себе як вдома

Наш ранок починається з яскравих фарб, ароматного какао та веселих розмов за другим сніданком :). Чудовий настрій на весь день гарантовано!

Відточуй свій професіоналізм

Яка б технологія тебе не цікавила, у NIX Solutions ти обов’язково знайдеш сенс у цій сфері. Вчися у найкращих, працюй у команді професіоналів та вдосконалюй свої навички у цікавих проектах!

Заводь нових друзів

З першого дня існування NIX Solutions ми дбали про те, щоб зберегти неповторну атмосферу щирої дружби в нашій команді. З того часу нас стало в 20 разів більше, а це означає, що в перший же день у NIX Solutions у тебе з’явиться безліч чудових друзів.

Вдосконалюйся

Ти прагнеш стати найкращим у своїй справі, а ми готові тебе у цьому підтримати. Вивчай тонкощі улюбленої професії, підвищуй свою кваліфікацію, удосконалюй володіння англійською мовою, бери участь у семінарах, виступай на конференціях, став справжнім експертом та представляй нашу компанію на ThinkPHP, Sync.NET, ThinkJava та WordPress Kharkiv як доповідач. Також ми допоможемо тобі в підготовці та оплатимо складання сертифікаційних іспитів з .NET, PHP та Java.

Працюй та заробляй

Ми цінуємо час та сили всіх, хто з нами працює, і завжди винагороджуємо талант та працьовитість. Крім того, у нас давно існує традиція проектних, командних та особистих бонусів.

Цінуй свій час

Здоров’я кожного в NIX Solutions для нас понад усе. Тому ми намагаємося правильно розподілити сили, щоб 40 годин роботи на тиждень було достатньо для успішної реалізації проекту. Якщо ж ти гориш бажанням займатися проектом понад 40 годин, ми оплачуємо овертайми.

Встигай навчатися та працювати

Старанно отримуй нові знання, а ми допоможемо тобі правильно розподілити навантаження. Студенти в NIX Solutions працюють за гнучким графіком відповідно до стану поточних проектів та навчальних планів ВНЗ та у разі потреби можуть взяти час на здачу сесії.

Добре працюй – добре відпочивай

Після півроку роботи саме час відпочити. Поки ти спалахуєш під пальмами або катаєшся на засніженому схилі, твоя відсутність у проекті оплачується :). Кожен сам вибирає зручний час для відпочинку.

Не хворій

Щоб твій імунітет завжди був міцним, як залізобетонна стіна, у кімнаті відпочинку на кожному поверсі на тебе чекають фрукти — незамінне джерело вітамінів. Якщо ти все ж таки захворієш не на ідею, а на хворобу, наше медичне страхування покриває витрати на амбулаторні послуги, корпоративного лікаря та оплачувані лікарняні листи.

Будь у формі

Займайся разом з нами плаванням, волейболом, тенісом, завойовуй любов уболівальниць, граючи у нашій футбольній чи баскетбольній команді. Компанія вже подбала про безкоштовний абонемент для тебе. Якщо любиш екстрим – тебе візьмуть під крильце наші пейнтболісти.

Поділися з нами своєю радістю

Весілля, народження дитини чи ювілей – ми будемо раді привітати тебе з кожною важливою подією у твоєму житті та подарувати спеціальний подарунок.

Розважаймося разом

Коли проект уже готовий, а до дедлайну ще далеко, нам починає не вистачати екстриму :). Тоді на допомогу приходять інтелектуальні екстремальні ігри. NIX Solutions є постійним спонсором наймасовіших ігрових проектів Харкова: Encounter, Quest та Flash-Cross.

usloviya-raboty-1

40 годин на тиждень, можливо, достатньо для плідної роботи над проектом, але не для веселого та невимушеного спілкування :). Тому ми намагаємось разом відзначати всі свята як державні, так і пам’ятні дати NIX Solutions. Відривайся разом з нами на Великі Перегони, присвячені Дню народження Компанії, Новий Рік, Майовку, День студента… і взагалі, круто проводь кожен день у нашій компанії:)!

Наші контакти: