Software Development Services

 
Ми збільшуємо нашу команду та шукаємо талановитих Middle Automation QA Engineer для участі у крутих та технологічних проєктах різноманітних доменів. Нам потрібні фахівці, які готові розвиватися та активно використовувати усі види тестування!
 
Вакансія для фахівців-початківців з кібербезпеки, які хочуть брати участь у тестуванні безпеки web-проектів. Це комплексне завдання, яке включає великий спектр активностей: від перевірки проектів сканерами web-вразливостей і відсіювання помилкових спрацьовувань, до впровадження послідовного підходу до безпеки проекту через весь цикл розробки проекту. Якщо ти цей кандидат — надсилай резюме, будемо раді бачити тебе в нашій команді!
 
У великий проєкт потрібні фахівці, що готові навчатися та активно використовувати всі види тестування (автоматизоване, мануальне та багато чого іншого).
 
Ми збільшуємо нашу команду та шукаємо талановитих Middle Manual QA Engineer для участі у крутих та технологічних проектах різноманітних доменів. Нам потрібні фахівці, які готові розвиватися та активно використовувати усі види тестування!

 
We are expanding our team and looking for talented Middle Automation QA Engineers to participate in cool and technological projects in various domains. We need specialists who are ready to develop themselves and contribute to the development of the community.
Нові вакансії, актуальні програми навчання і свіжі новини з життя команди NIX на нашій сторінці Facebook. Підписуйся і завжди будь на зв'язку з NIX! Дякую, більше не показувати