Software Development Services

 
Ми в пошуках активного та креативного спеціаліста для PR Department у NIX. Читай умови вакансії, надсилай резюме та обов'язково ділися посиланням на свої роботи. Із нетерпінням чекаємо на зустріч ;).
 
We are looking for a person who is passionate about writing technical documentation for a big healthcare application using documentation tools such as Wiki. We need someone who wants to be a part of a big family and wants to be an active team member and work with the SAFe process.
 
Якщо ти вмієш складати найгарніші контент-плани, знаєш, як зацікавити аудиторію та володієш усіма інструментами для досягнення кращого результату — ми знайдемо спільну мову! Наші круті проєкти допоможуть розкрити твій потенціал ;).
 
Запрошуємо долучитися до команди PR Department NIX. Читай умови вакансії та надсилай резюме — із нетерпінням чекаємо на зустріч ;).
 
Ми в пошуках проактивного та досвідченого спеціаліста у PR Department команди NIX. Читай умови вакансії, тисни кнопку "Надіслати резюме" – ми вже дуже чекаємо на зустріч з тобою ;)
Нові вакансії, актуальні програми навчання і свіжі новини з життя команди NIX на нашій сторінці Facebook. Підписуйся і завжди будь на зв'язку з NIX! Дякую, більше не показувати