Software Development Services

 
Запрошуємо копірайтера приєднатися до дружньої команди Маркетингу в NIX. Ти наш ідеальний контент райтер, якщо маєш досвід у сфері копірайтингу більше 3-х років, а твоя письмова англійська не нижче Upper-Intermediate.
 
У тебе є досвід управління проєктами та людьми, ти розумієш, як можна підтримувати репутацію бренду та блискуче виходиш зі складних ситуацій? Якщо в тебе є базові знання Digital Marketing, то нам точно потрібно зустрітися!
 
Ти добре знаєшся на тому, як влаштована пошукова видача і в тебе є ідеї, як її оптимізувати? Вмієш просунути потрібне та витіснити зайве? Використовуй свої знання в крутих проєктах і зростай як професіонал разом з нами!
 
Якщо ти вмієш складати найгарніші контент-плани, знаєш, як зацікавити аудиторію та володієш усіма інструментами для досягнення кращого результату — ми знайдемо спільну мову! Наші круті проєкти допоможуть розкрити твій потенціал ;).
 
Запрошуємо долучитися до команди PR Department NIX. Читай умови вакансії та надсилай резюме — із нетерпінням чекаємо на зустріч ;)
 
Запрошуємо долучитися до команди PR Department NIX. Читай умови вакансії та надсилай резюме — із нетерпінням чекаємо на зустріч ;).
Нові вакансії, актуальні програми навчання і свіжі новини з життя команди NIX на нашій сторінці Facebook. Підписуйся і завжди будь на зв'язку з NIX! Дякую, більше не показувати