Завершення турніру IT-ліги V. NIX Solutions 11-1 DataArt

26 Жовтня 2011

Завершение группового турнира IT-лиги V. NIX Solutions 11-1 DataArtОсь завершився груповий турнір ІТ Ліги 4.0. В останньому турі Ніксам протистояв аутсайдер нашої групи – команда DataArt. Суперники займали протилежні полюси турнірної таблиці у групі В – якщо наша команда з максимальною кількістю очок перебувала на першому місці, то датаартівці з 0 у графі “окуляри” влаштувалися на останньому місці. Особливих проблем для нашої команди не передбачалося, навіть незважаючи на те, що багато провідних гравців не змогли взяти участь у матчі. Вже в першому таймі долю поєдинку було вирішено – точні удари Шеїна – двічі, Дербенєва та Сенченко дозволили Ніксам піти на перерву з перевагою у рахунку 4:1. У другому таймі ще шість м’ячів побувало у сітці воріт DataArt. По два голи в активі Сенченка та Колентбетова, по разу відзначилися Шеїн та Дербенєв, та й хтось із захисників суперника зрізав м’яч у свої ворота. 11:1 – більш ніж впевнена перемога біло-зеленої дружини!

У підсумку Нікси здобули 6 перемог у 6 іграх, набрали максимальну кількість очок у груповому етапі та фінішували на першому місці у групі В. Але розслаблятися рано, всі складні матчі ще попереду. У 1/4 фіналу нашої команди чекає важкий матч із командою CS. CS – дуже непростий суперник, який помітно посилився у міжсезоння і зміг посісти друге місце у “групі смерті”, залишивши позаду бронзового призера ІТ Ліги 3.0 – команду Ciklum, тому матч обіцяє бути дуже цікавим.