Восьмий тур I Чемпіонату ХАБЛ

28 Листопада 2012

Цього разу Ніксам протистояв один з найгрізніших суперників в ХАБЛ – команда BC Lions, що входить в трійку лідерів чемпіонату.

Восьмой тур I Чемпионата ХАБЛМатч NIX Solutions vs BC Lions обіцяв бути складним, адже ми втратили на невизначений термін лідера команди, найрезультативнішого гравця – Ігоря Коленбетова.

З перших хвилин гри Леви узяли ініціативу у свої руки, поведя в рахунку. Після того, як команда втратила Діму Грякова і Ігоря Коленбетова, забивати м’ячі в кошик суперника могли тільки Вадим Солодовник, Алексій Нежельской і, звичайно ж, Сергій Костенко. У першій чверті активний натиск з боку суперника дав свої результати – рахунок 16-5 на користь BC Lions.

У другому періоді Нікси безліч разів проривалися до кошику суперника, але м’яч, як зачарований, відмовлявся потрапляти в кільце. Друга чверть закінчилася з рахунком 19-9

У третьому періоді втомлені Нікси пропустили рекордну для себе цифру в 23 бали, забивши при цьому 8.

Завершальна чверть пройшла на рівних, але, на жаль, гра складається з чотирьох періодів. Матч закінчився з рахунком 73-35.

Ця гра показала, що Ніксам ще є над чим працювати, і в той же час продемонструвала багатий потенціал команди : хлопці зуміли перебудуватися в ході гри, і матч з сильним суперником став для нас відмінним тренуванням.