Третій тур чемпіонату ХАБЛ

23 Жовтня 2012

У бочці меду славних перемог наших баскетболістів з’явилася і ложка дьогтю – прикра поразка в матчі з гідними і досвідченими гравцями з команди “TNT”. Видовищна гра тримала в напрузі усіх уболівальників: ніхто не міг передбачити результат матчу.

Третий тур чемпионата ХАБЛПочаток гри вийшов рівним, команди обмінювалися результативними атаками і по підсумку першої чверті 10-11, і вперед вирвалися Нікси. У другій чверті у складі “NIX Solutions” результативно діяли Ігор Коленбетов і Діма Гряков, тоді як у “TNT” активністю відрізнялися відразу декілька виконавців. Упевнена гра лідерів в атаці і хороша гра нашої команди в цілому в захисті дозволила Ніксам вийти вперед, хоча відірватися від суперника більше ніж на 5 балів не вдалося. Рахунок 20-25 на користь “NIX Solutions”.

Нікси довго стримували натиск “TNT” на відстані в один пункт, проте суперник теж виявився не промах. Підсумок третьої чверті 10-6 на користь “TNT”. Як свідчить стара баскетбольна прикмета “Хто виграє третю чверть, виграє гру”.

За підсумками третьої чверті “TNT” помітно додали. Гравці “NIX Solutions” не справлялися з натиском опонента в атаці – давала про себе знати втому наших гравців після попереднього періоду. За чотири хвилини до кінця зустрічі ТНТешники знайшли пролом в нашому захисті і раз по раз контратакували, використовуючи свого двометрового гіганта Сергія Сергєєва, який просто заштовхував гравців Нікс під щит і без проблем атакував кошик. Різниця в рахунку збільшувалася до 5 очок. До кінця залишалася хвилина. Нікси застосували тактику швидкого фолу, але суперники виявилися із залізними нервами і потрапили два з двох. Останнім акордом “TNT” став вдалий кидок в наш кошик з 12 метрів на останній секунді зустрічі.

Гідний суперник продемонстрував хороший рівень гри і вказав Ніксам на слабкі місця команди, і за це наші хлопці йому вдячні. А уболівальники вже чекають наступної гри і бажають команді NIX Solutions тільки перемоги!