Шостий тур I Чемпіонату ХАБЛ

12 Листопада 2012

Цього разу команда NIX Solutions грала з Sigma Ukraine.

Вже на початку зустрічі відчувся настрій команди : Нікси упевнено забили 2 очки і продовжували тіснити суперника усю гру. Перша чверть була результативною для NIX Solutions і закінчилася з рахунком 14-6. Гравці провели декілька вдалих комбінацій, після чого кожен відчув упевненість у своїх силах.

У другій чверті Нікси перестали демонструвати комбінаційну гру і почали атакувати кільце суперника з різних дистанцій, що не дало потрібних результатів. Суперники обмінювалися неточними кидками, але нам вдалося зіграти результативнее. Рахунок після першої половини 22-10.

У третій чверті капітана NIX Solutions було вже не зупинити. Після передач Олексія Нежельського Сергій забивав з будь-яких позицій і дистанцій. Підсумок третього періоду 12-8.

У кінці зустрічі тренер вирішив поберегти основну п’ятірку і дав можливість пограти усій команді. Гравці з лавки зіграли фінальну чверть не гірше за старт – 13-10.

Підсумком шостої гри чемпіонату ХАБЛ NIX Solutions vs Sigma Ukraine став рахунок 47-28. Поздоровляємо улюблену команду!