Сьомий тур I Чемпіонату ХАБЛ

19 Листопада 2012

Цього тижня гравці “NIX Solutions” гостювали у команди “Бегемоти” на спортивній арені ХАІ.

Седьмой тур I Чемпионата ХАБЛЗ перших хвилин матчу Нікси почали лідирувати на майданчику і відразу ж провели три успішні атаки кільця суперників – 6-0, відмінний початок гри! Проте незабаром опоненти прийшли в себе, і матч став більше напруженим. Велика частина першої чверті виявилася нерезультативною, з підсумком 6-8 на користь “NIX Solutions”.

У другому періоді суперники ні в чому не поступалися один одному. Перша половина закінчилася з рахунком 15-17.

У третій чверті команди порадували уболівальників результативною грою. На середні кидки Ніксов хазяї відповідали організованим швидким проривом і атаками з-під кільця. Бегемоти виграли чверть на два очки 16-14, і рахунок на табло став рівним 31-31

Останню чверть Бегемоти почали досить агресивно і повели 4 очки. Нікси були вимушені узяти хвилинну перерву, щоб збити темп.

После тайм-ауту на майданчик вийшли три польові гравці, і зміна захисної тактики дала результат! Хлопці скоротили відставання в 4 пункти і вирвалися вперед. Їх вже не можна було зупинити. Зустріч закінчилася з рахунком 38-48. Ще одна перемога команди “NIX Solutions”!