Детальніше про літню практику на ярмарку вакансій ХАІ

5 марта 2014

Наближається кінець навчального року, і у кожного студента виникає одне і те ж питання: “Що далі”?. Випускникам пора замислитися про гідну роботу, студентам старших курсів – знайти компанію, в якій можна пройти літню практику, або вибрати курси навчання, щоб удосконалити свої навички в цікавій їм технології.

Щоб допомогти хлопцям зорієнтуватися у виборі, що визначає майбутнє їх кар’єри, в Національному аерокосмічному університеті ім. Н. Є. Жуковського був організований традиційний весняний ярмарок вакансій. Як і завжди, стенд Ніксов притягнув безліч уваги : нам дійсно було про що розповісти людям.

Нещодавно в Навчальному центрі NIX Solutions набір на курси навчання Automation QA, заочного навчання і на літню практику. Таким чином, ми могли порадувати студентів можливістю не лише пройти необхідну практику, але і удосконалити свої знання, або ж набути абсолютно нового досвіду.

Тим хлопцям, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії, ми пропонували спробувати свої сили на заочному навчанні: переваги такого способу у вільному графіку, широкому виборі технологій, доступному навіть для новачків рівні викладу інформації і постійній взаємодії з експертами компанії.

Студенти, які бачать своє майбутнє в автоматизованому тестуванні, зможуть відточити свої навички на курсах Automation QA. Від них потрібно тільки знання однієї з мов програмування, володіння англійським на рівні Intermediate і вище, базові знання по теорії тестування і уміння застосовувати їх на практиці.

Найбільше питань на ярмарку нам задавало про можливість проходження літньої практики. Ми розповіли студентам, що набираємо хлопців на практику по напрямах PHP .NET, C++, JAVA, QA, iPhone і Android. Впродовж 3 тижнів з середини травня по серпень студенти, що прийшли на літню практику в NIX Solutions, зможуть відчути себе частиною нашої веселої команди і застосувати свої знання в роботі над проектами.

Сподіваємося, наші відповіді допомогли хлопцям скласти правильні плани на літо :).